/ Kékfény
Díszokleveleket adtak át az Ukrán Nemzeti Rendőrség Napján
Díszokleveleket adtak át az Ukrán Nemzeti Rendőrség Napján
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Az Ukrán Nemzeti Rendőrség Napján a városi tanács díszoklevelet adott át a beregszászi járási rendőrkapitányság dolgozóinak - tudatta közösségi oldalán Babják Zoltán polgármester.

Hirdetés

Az okleveleket Vaszil Juszkó, Sztefan Kantor és Viktor Matyola hivatali feladataik lelkiismeretes ellátásáért,

professzionalizmusukért és a kötelességük iránt tanúsított odaadásért kapták - hangsúlyozta városunk első embere.

Szakmai ünnepük alkalmából minden rendőrnek békét, családi jólétet, bátorságot, kitartást és sok sikert kívánt Babják Zoltán az állampolgárok nyugalmának és védelmének szüntelen biztosításában.

Díszokleveleket adtak át az Ukrán Nemzeti Rendőrség Napján