Olekszij Reznyikov védelmi miniszter felszólította az orosz katonákat, hogy adják meg magukat, megígérve, hogy Ukrajna megértéssel fogja fogadni Oroszország kapitulációját – adta hírül az rbc.ua hírportál a miniszter Facebook-oldalára hivatkozva, melyet a Karpat.in.ua idéz.
Mint Reznyikov leszögezte, Ukrajna egész legfelső vezetése, élén az államfővel, a helyén dolgozik.
Szerinte ez nagyon bosszantja az orosz hatóságokat.
A miniszter hangsúlyozta: „határozottan azt tanácsolom minden orosz katonának, hogy húzzon el, vagy adja meg magát ukrán fogságba, mielőtt túl késő lesz.”
Hozzátette: „ami a megadást illeti, Ukrajna megértéssel fogadja majd Oroszország kapitulációját.”
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke