Kárpátalján a rendőrség munkatársai keresik a 29 éves Bucsina Ivánt, akit kábítószer-terjesztéssel gyanúsítanak.
A rendőrök arra kérik a polgárokat, ha valaki valamilyen információval rendelkezik a hollétéről,
értesítse a rendőrséget.
A kárpátaljai nyomozók keresik a drogbanda szervezőjét, Bucsina Iván 29 éves munkácsi lakost, akit Ukrajna Büntetőtörvénykönyvének 307. cikkelye 3. része (Kábítószerek, pszichotróp anyagok vagy analógjaik illegális előállítása, gyártása, vásárlása, tárolása, szállítása vagy értékesítése) szerinti bűncselekmény elkövetésével gyanúsítanak.
A gyanúsítottnak meg kellett jelennie a bírósági tárgyaláson, hogy kihirdessék vele szemben az intézkedést.
A gyanúsított azonban bujkál a rendfenntartók elől.
A férfi 180-185 cm magas, rövid, szőke hajú, sportos testalkatú.
A rendőrök arra kérik a polgárokat, ha valaki valamilyen információval rendelkezik az érintett hollétéről, azonnal jelentkezzen a legközelebbi rendőrkapitányságon vagy a 102-es segélyhívó számon.
Az illetékes hatóságok garantálják a névtelenséget - jelentette a Kárpátaljai Megyei Rendőrség sajtóosztálya.
Kövesse a Kárpátinfo.net oldalunkat: Facebook, Telegram, Twitter!
Legfrissebb híreink: Ukrajnai háború, Mozgósítás, Kárpátalja hírek, Ukrajna elnöke
A cél a társadalmi ellenállóképesség erősítése a növekvő geopolitikai feszültségek és a természeti katasztrófák közepette.
Az emésztés sebessége számos betegség kialakulására hatással lehet.
Az előzetes adatok szerint az SZBU drónjai öt, egyenként 20 ezer köbméter kapacitású nyersolajtartályt rongáltak meg.
A döntés hátterében elsősorban nem politikai, hanem nagyon is személyes és gazdasági okok állnak.
Ukrajna már 10 éves drónszállítási megállapodást írt alá három közel-keleti országgal.
A holland hatóságok elutasították Pavel Kriszevics orosz művész és korábbi politikai fogoly vízumkérelmét.
„Reggel fogj a magvetéshez, és ne pihentesd a kezed este sem” – a Prédikátor könyvéből (11,6a) vett ige volt a mottója a csendesnapnak.
Ittas férfi dobott gránátot a rendőrök közé Dnyipropetrovszk megyében, többen megsérültek.
Egy férfi 23 éven át fizetés nélkül és nem megfelelő körülmények között végzett kemény munkát egy vállalkozónál.
17 helyszínen 22 drón célba talált, 7 helyszínről pedig roncsok lezuhanását jelentették.