/ Kékfény
Hárman haltak meg egy autó balesetben Lemberg megyében
Hárman haltak meg egy autó balesetben Lemberg megyében
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Ukrajnában, a Lemberg megyei Drogobicsi járásban egy közúti baleset történt, melynek következtében hárman meghaltak, hatan pedig megsérültek.

Hirdetés

A halálos kimenetelű közlekedési baleset augusztus 24-én kijevi idő szerint 23:05 perckor történt a drogobicsi járási Peple településen - írja a Korrespondent.net hírportál az Ukrán Rendkívüli Helyzetek Állami Szolgálatának közleménye szerint.

A balesetben hárman meghaltak, köztük egy 16 éves fiú is.

Ezenkívül hatan megsérültek. Őket különböző súlyosságú sérülésekkel a kórházba szállították.

Az időközben keletkezett tűz oltásában és az áldozatok kiszabadításában tizenkét tűzoltó vett részt.

Az illetékes hatóságok vizsgálják a baleset okait és körülményeit.