/ Kékfény
Öt gyalogost ütött el egyszerre egy fiatal nő
Öt gyalogost ütött el egyszerre egy fiatal nő
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

A rendőrségre kedd este érkezett bejelentés, hogy a III. kerületi Monostori úton több embert elütött egy autó – közölte honlapján a rendőrségre hivatkozva a Hirado.

Hirdetés

Az Opel Corsa típusú gépkocsi a Monostori úton a Nánási út irányából a Szentendrei út irányába közlekedett,

Hirdetés

amikor hátulról elütött öt, úttesten sétáló embert.

A balesetben négyen megsérültek, őket a mentők kórházba vitték.

A személygépkocsit egy 19 éves nő vezette. A baleset körülményeit a rendőrség vizsgálja.

Forrás