/ Kékfény
Ukrajnában súlyosan megvertek két rendőrt, egyikük meghalt
Ukrajnában súlyosan megvertek két rendőrt, egyikük meghalt
Állítsd be, hogy a Kárpátinfo az elsők között legyen a Google híreiben

Ukrajnában, Csernyihivben éjszaka hat fiatalember súlyosan megvert két rendőrt, akik közül az egyik meghalt.

Hirdetés

A második rendőrt az intenzív osztályon kezelik

- írja a Golos.ua hírportál a rendőrség nyomán.

Két civil ruhás rendőr megrovást tett egy zajos hatfős csoportra egy szupermarketben. Ezt követően a csoport tagjai a bejáratnál meg várták a férfiakat és megverték őket.

Hirdetés

A 30 éves Artur Jerohin rendőrkapitány a helyszínen belehalt sérüléseibe.

A férfinak felesége és két kisgyermeke volt. Felesége Facebook-on fejezte ki fájdalmát.

Az elhunyt családja most anyagi segítséget remél önzetlen személyektől, melyet az 5457082223820908 számú PrivatBank kártyára lehet átutalni. A címzett Erohina Veronika Dmitrievna.

A rendőrség hat fiatalt vett őrizetbe, akik részt vehetnek a verésben.

Az ügyben még folyik a nyomozás.